سلام نام زیبای خداست سلام بر شما

  دلتنگ همه تون شده بودم

به دلایلی که قابل بازگو کردن  نیست مدتی نبودم اما اومدم که اگر خدا بخواد باشم و بیشتر با شماها زندگی کنم  

/ 70 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرشته

غم مخورید ای عزیزان ناتوانم،زیرا قادری متعال در پس پشت و آن سوی این جهان مادی هست،قادری که همه عدل است و رحمت است و شفقت است و مهربانی و عشق.

فرشته

خداوند در درون هریک از ما رسولی قرار داده است تا ما را به راه روشن هدایت کند.با وجود این،بسیاری هنوز در بیرون از خود به دنبال زندگی میگردند،غافل از آن که زندگی در درون آنهاست!

فرشته

بسیاری از نظریه ها مانند شیشه پنجره اند.گر چه ما حقیقت را از خلال آن میبینیم،اما همان شیشه میان ما و حقیقت فاصله می اندازد.

فرشته

محبوبم،اشکهایت را پاک کن!زیرا عشقی که چشمان ما را گشوده و ما را خادم خویش ساخته،موهبت صبوری و شکیبایی را نیز به ما ارزانی میدارد.اشکهایت را پاک کن و آرام بگیر،زیرا ما با عشق میثاق بسته ایم و برای آن عشق است که رنج نداری،تلخی بی نوایی و درد جدایی را تاب می آوریم.

فرشته

زندگی بدون عشق،به درختی می ماند بدون شکوفه و میوه.عشق بدون زیبایی،به گلهایی می ماند بدون رایحه و به میوه هایی که هسته ندارند....... زندگی،عشق و زیبایی،یک روحند در سه بدن که نه از یکدیگر جدا میشوند و نه تغییر می کنند.

فرشته

خدایا دوست داشتن،نیاز همه آدمهاست،هر کسی از محبت کردن و مورد محبت واقع شدن لذت میبرد اما...... کاش یاد بگیریم"درست دوست داشتن"چگونه است؟ کاش با دوست داشتنمان،به کسی ضربه نزنیم و از سلاح دوستی برای رسیدن به اهدافمان استفاده نکنیم.پروردگار مهربانم! صفای دلهایمان و پاکی دوستی هایمان را از تو میخواهیم. آمین

فرشته

سلاملکم،انشاالله که خوبید. سرقفلی این قسمتو به نام من بزنید دیگه[چشمک]

albaloo

دستمال كاغذي به اشك گفت: قطره قطره‌ات طلاست يك كم از طلاي خود حراج مي‌كني؟ عاشقم با من ازدواج مي‌كني؟ اشك گفت: ازدواج اشك و دستمالِ كاغذي! تو چقدر ساده‌اي خوش خيال كاغذي! توي ازدواج ما تو مچاله مي‌شوي چرك مي‌شوي و تكه‌اي زباله مي‌شوي پس برو و بي‌خيال باش عاشقي كجاست! تو فقط دستمال باش! دستمال كاغذي، دلش شكست گوشه‌اي كنار جعبه‌اش نشست گريه كرد و گريه كرد و گريه كرد در تن سفيد و نازكش دويد خونِ درد آخرش، دستمال كاغذي مچاله شد مثل تكه‌اي زباله شد او ولي شبيه ديگران نشد چرك و زشت مثل اين و آن نشد رفت اگرچه توي سطل آشغال پاك بود و عاشق و زلال او با تمام دستمال‌هاي كاغذي فرق داشت چون كه در ميان قلب خود دانه‌هاي اشك كاشت. عرفان نظرآهاری

زهرا

سلام خسته نباشید اجراهاتون واقعا فوق العاده هستش همیشه همین طور موفق بمونید

atie

salam mishe amare barnamehaye saiide por mahmodio yeki behem bede